Naast de 60ste Ardeca Ypres Rally D1, staat er dit weekend ook een manche op het programma van het Kroon-Oil Belgian Rally Championship Divisie 2. De D2-manche in Ieper wordt enkel op zaterdag verreden, over twee lussen van 4 klassementsproeven. In totaal komen 30 teams aan de start. Vooral streekrijders die willen proeven van de unieke sfeer op de Grote Markt in Ieper, maar ook de deelnemers uit de Histo Cup en de 2WD Trophy.
De winnaar van vorig jaar, Filip Pyck, gaat opnieuw voor de overwinning met zijn Renault Clio Rally3. De snelle 4×4 krijgt bij de 4×4’s vooral weerwerk van de Subaru’s van Steve Brown, Lorenzo Doolaeghe en Bjorn Deruyter.
Maar, het is toch vooral uitkijken naar een paar snelle achterwielaandrijvers, zoals Benoit Cornette met zijn BMW M3 E46, Bram Fonteyne met zijn krachtige Volvo 240 Turbo en Michiel Seys met de BMW Compact XL.
In de Histo Cup neemt Chris Dobbelaere het met zijn Opel Kadett GTE op tegen de Opel Manta van Bert Swerts, de Opel Ascona’s van Eric Louies en Christophe Lagache en de Compact XL van Seys.
In de 2WD Trophy verdedigt Stefaan T’joens zijn leidersplaats, al is het vooral uitkijken naar het Ieperse debuut van Valentin Dozot, die met zijn Peugeot 208 R2 de D2-wedstrijd in de Rally van Wallonië won. Ook Christiaan Spelmans is van de partij met zijn snelle Renault Clio RS.

Bron: pb BRC Media
Foto’s: pb BRC Media
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/deb32203n2/domains/autosportnieuws.be/public_html/site/wp-content/themes/goodnews5/framework/functions/posts_share.php on line 241
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/deb32203n2/domains/autosportnieuws.be/public_html/site/wp-content/themes/goodnews5/framework/functions/posts_share.php on line 257