Vandaag stond het eerste deel van de marathon-etappe op het programma. Het was een pittige stage, aldus Pascal de Baar, die zojuist gefinisht is. “Toen we aankwamen bij de start van de special zagen we al dat het een pittig dagje zou worden en dat was wel aardig ingeschat.
De proef werd wel door een prachtig gebied gereden, maar eenvoudig was het niet.We hebben een klapband gehad, die de hoofdschakelaar kapot sloeg. Al met al hebben we daardoor 50 minuten stilgestaan voor reparatie. Gelukkig zijn we in het algemeen klassement geen plek gezakt. We zijn nu op het marathonbivak aangekomen en gaan tanken, kleine reparaties uitvoeren en daarna op tijd slapen.” Pascal finishte de special met een 16-e tijd.
Gert, Rob en Martin staan helaas stil op de proef met voor ons nog onbekende technische problemen. Zodra we meer weten komen we er bij jullie op terug.
Bron: fb riwald dakar team
Foto: fb riwald dakar team