ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Gepost op: 25-08-2010
Persberichten
Belcar - 24 Zolder: Review BRV Promoteam
Afgelopen weekend stond de 32ste editie van de 24 uren van Zolder op het programma. Bruno Vermeeren nam voor de tweede maal in zijn carrière de start van deze loodzware wedstrijd. Samen met Peter Van Audenhove/Jürgen Van Hover en Tom Langeberg bemande hij een Porsche 996 GT3 Cup uit het Speedlover team van André Van Hoof.

Jürgen Van Hover kwalificeerde de wagen op de 1ste plaats in de GTC klasse met een tijd van 1:42.509. Deze chrono was goed voor de 13de plaats in het algemene klassement.

Bruno Vermeeren: “De start verliep vlekkeloos en ik kon onze eerste plaats in de GTC klasse behouden. Om de wagen te besparen reden we rondjes van 1:45 waardoor de Porsche van First Motorsport de leiding overnam. Dankzij een safety car procedure kwam ik terug vlak achter de leider terecht. Eens de safety car procedure voorbij was besloot ik een goed ritme aan te houden en heroverde de eerste plaats. Door de harde strijd en de hitte werd geopteerd om de eerste pilotenwissel vroeger dan gepland door te voeren.”

Jürgen Van Hover nam het stuur over en de Speedlover Porsche klom opnieuw naar de leiding in de GTC klasse.

Bruno Vermeeren: “We reden stilaan richting 8ste plaats in het algemene klassement. Peter Van Audenhove behield gedurende zijn stint de leiding in de klasse en Tom Langeberg klom op naar de 5de plaats algemeen. Rond middernacht kregen we problemen met een wielnaaf. De wagen bleef hierdoor lang in de box voor herstelling en we tuimelden richting 10de plaats in het algemene klassement. In de klasse reden we rond in 2de positie.

In de vroege ochtend nam ik opnieuw het stuur. Het was vrij rustig op de omloop na het uitvallen van enkele deelnemers. De wagen was perfect, de temperatuur in de wagen was aangenaam. Het communicatiesysteem met het team viel spijtig genoeg uit waardoor ik opnieuw vroeger dan voorzien de pitlane opzocht om het euvel te herstellen.

Mijn laatste stint verliep niet zonder problemen. De versnellingsbak had zijn beste tijd gehad en gezien de ruime voorsprong van meer dan 200 ronden op de 3de positie in onze klasse werd de wagen in de box gehouden. Op het einde van de wedstrijd nam Jürgen Van Hover opnieuw het stuur om de eindmeet te halen in 2de versnelling. De inspanningen van het team leverde de 2de plaats in de klasse en de 9de plaats algemeen op.

Het was een geslaagd weekend: een top team en de samenwerking met de andere piloten verliep prima. Spijtig dat we problemen kenden en we de andere Speedlover/Accent Racing wagen vroeg in de wedstrijd verloren na een zware crash. Een algemeen podium was hier zeker mogelijk geweest maar dit is nu éénmaal autosport.”

TV Oost zal weldra een samenvatting brengen van deze 24 uren van Zolder!
Gerelateerde artikelen
Jimmy Adriaenssens op het Formula Ford Festival - Brands H...[0]
Review BTCS - 25h VW Fun Cup - JimmyAdriaenssens.be[0]
Review BTCS - Trophée de Bourgogne - JimmyAdriaenssens.be[0]
Update BTCS - Trophée de Bourgogne - JimmyAdriaenssens.be[0]
Review BTCS - FIA GT1 Zolder: Spork Racing onmiddelijk op ...[0]
Preview Spork Racing BTCS 2011 - JimmyAdriaenssens.be[0]
Belcar - 10u van Zolder: Review Bruynoghe / Van Beurden[0]
Belcar - 10u van Zolder: Review Mattheus / Redant[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Geen
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Narain Karthikeyan
Klasse: Formule 1
Team in de Spotlights
ARC Bratislava
Klasse: FIA GT
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Laatste foto's
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.