Door: Michaël Oosterlinck Gepost op: 12-05-2011 |
FIA GT |
Een komen en gaan in de FIA GT1 ...
Martin Matzke moet bij Belgian Racing plaatsmaken op de Ford GT en wordt op de Sachsenring, waar de vierde meeting voor het FIA GT1 World Championship plaats heeft, vervangen door Yann Clairay, die in Algarve al de plaats innam van Fred Makowiecki. Die laatste had verplichtingen in de Intercontinental Le Mans Cup.
Makowiecki neemt opnieuw zijn eigen plaats in bij Marc VDS Racing, op de auto die hij deelt met Maxime Martin.
DKR Engineering geeft forfait voor het volledige weekend. Dat betekent dat er opnieuw een Corvette minder op de grid staat.
Tot slot nog dit: Ricardo Zonta wordt bij Sumo Power Nissan vervangen door Warren Hughes, die ook vorig jaar al een Nissan bestuurde. Foto's: www.grandprixfotografie.nl
|