Door: Sandra Douma Gepost op: 21-02-2011 |
DTM |
Audi verwelkomt drie nieuwkomers in 2011, Rockenfeller en Tomczyk wisselen van auto.
Audi zal deze week haar rijders voor het seizoen van 2011 bekendmaken. Eerder maakte het tijdschrift Speedweek al bekend dat Markus Winkelhock niet meer voor het merk uit Ingolstadt uit zal komen. De Duitser zal echter deze week testen voor Mercedes in Estoril.
Tevens meldt Speedweek een verrassende wending binnen Audi. Zo zal Martin Tomczyk zijn 2009-Audi moeten overhandigen aan Mike Rockenfeller en moet genoegen nemen met een 2008-Audi. De reden hiervoor zouden de niet zo constante resultaten van Tomczyk zijn en het sterke optreden van Rockenfeller in een Jahreswagen.
In de “nieuwe wagens” zullen dan Timo Scheider, Oliver Jarvis, Rockenfeller en Mattias Ekström uitkomen. Ekström moet dan wel op tijd hersteld zijn van de gebroken pols die hij tijdens een trainingskamp van Audi opliep. In de drie jaar oude auto’s zullen Tomczyk en Rahel Frey uitkomen voor Phoenix Racing. Frey zal de plek innemen van Katherine Legge die het team zal verlaten. Voor Team Rosberg zullen er twee nieuwe gezichten rijden, namelijk Edoardo Mortara en Filipe Albuquerque. Miguel Molina komt wederom voor Abt Sportsline uit in een Audi uit 2008. Foto's: ITR
|