Door: Relinde Pekkeriet Gepost op: 08-09-2010 |
GP2 |
Romain Grosjean rijdt ook in Monza voor DAMS
Romain Grosjean rijdt ook in Monza voor het team van DAMS en vervangt hier wederom de nog altijd geblesseerde Ho Pin Tung. Daarnaast maakt hij nu ook deel uit van Gravity Sport Management, waar zowel Jerome d'Ambrosio als ook Tung deel van uit maken.
"Aankomend weekend willen we voortborduren op de goede resultaten die we in Spa hebben behaald, waar Jerome en ik het potentieel van het team en de wagen hebben aangetoond."
Grosjean stond in Spa op het podium en hoopt in het in Monza nog net iets beter te kunnen doen. "Een overwinning zou een geweldige beloning zijn voor de inzet die iedereen de laatste weekenden heeft geleverd"
Over zijn overeenkomst met Gravity Sport Management zegt Grosjean het volgende: "De overeenkomst met Gravity Sport Management betekent voor mij een enorme kans en ik hoop er mijn voordeel mee te kunnen behalen. Deze overeenkomst kan me namelijk helpen om weer terug te keren in de Formule 1, want dat is nog altijd mijn doel." Foto's: Autosportnieuws.be
|