|
Tandy opent titelstrijd met Armindo in Duitsland!
Nick Tandy heeft de titelstrijd in de Porsche Carrera Cup Deutchland weer helemaal opengegooid. Tandy won in Brands Hatch de zevende manche van het seizoen. Armindo liet echter geen steken vallen en werd als tweede afgevlagd.
Tandy en Armindo vertrokken vanop de eerste rij en kwam onveranderd in eerste en tweede stelling over de streep. Tandy, de revelatie in Porsche Carrera Cup en de Porsche Supercup, reed een voorsprong van zes seconden bij elkaar, terwijl Armindo zich nog moest reppen voor een aanstormende Jeroen Bleekemolen, die zijn comeback vierde in de Carrera Cup.
Bleekemolen werd dus derde, voor Christian Engelhart en Stefan Wendt, die in Zandvoort nog een heel zware crash had. Stefan Rosina, een vaste waarde in de Porsche Supercup, legde beslag op de zesde plaats.
Uwe Alzen, derde in het kampioenschap, liet in Brands Hatch steken vallen en kwam niet verder dan de dertiende plaats. Ook Martin Ragginger kende een teleurstellende race en werd als veertiende en laatste afgevlagd.
In Brands Hatch kwamen slechts zeventien wagens aan de start. Drie rijders maakten de race niet vol. De volgende manche vindt plaats in Oschersleben, in het weekend van 19 september. Foto's: www.racecam.de
|
|