ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Michaël Oosterlinck
Gepost op: 31-08-2010

WRC
VW maakt weldra beslissing over al dan niet deelname
Volkswagen zal zo snel mogelijk beslissen of het onder de nieuwe reglementen actief zal zijn in het World Rally Championship. Op die manier wil Volkswagen de andere constructeurs voor zijn en wil het twee jaar de tijd krijgen om zich voor te bereiden. Dat zegt Kris Nissen, de directeur van Volkswagen Motorsport aan het Britse magazine AUTOSPORT.
Kris Nissen is heel tevreden met de nieuwe reglementen die er zitten aan te komen in WRC. Nissan wil de beslissing over een al dan niet deelname aan het wereldkampioenschap zo snel mogelijk maken, om te vermijden dat andere constructeurs meer tijd zouden hebben om hun nieuwe wagens, onder de nieuwe reglementeringen, te prepareren.

“De nieuwe reglementen zijn zeer goed en de mensen achter het wereldkampioenschap rally hebben een prima job gedaan”, zegt Nissen. “Om competitief te zijn moeten we zo snel mogelijk een beslissing nemen, omdat we twee jaar nodig hebben om de wagen te ontwikkelen en we willen niet dat andere constructeurs meer tijd zouden krijgen dan ons om zich voor te bereiden.”

Nissen voegt er wel aan toe dat het mogelijk is om later een beslissing te nemen, maar dat wil hij ten koste van alles vermijden. “Zo zou het moeilijker zijn om een topteam te worden en zodoende mee te strijden voor de overwinning.” aldus Nissen.
Foto's: www.wrc.com
Gerelateerde artikelen
Abbring verder met Fred Miclotte naast zich[0]
Nieuwe uitzendgerechtigde voor WRC evenementen[0]
Petter Solberg terug in fabrieksteam[0]
Stoelendans voor 2012 is begonnen[0]
Ford oppermachtig tijdens dag 2[0]
ICE1 racing uitgesloten van WK eindklassering[0]
Tussenstand dag 1 in Australië[0]
Gallery: WRC Rally Duitsland[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Geen
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Narain Karthikeyan
Klasse: Formule 1
Team in de Spotlights
ARC Bratislava
Klasse: FIA GT
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's WRC
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.