|
Door: Relinde Pekkeriet Gepost op: 28-07-2010 |
Formule 1 |
Één of twee teams halen het einde van het seizoen niet, aldus Ecclestone
Formule 1-supremo Bernie Ecclestone verwacht dat één of twee teams het einde van het seizoen niet zullen halen en meldt dat, met uitzondering van Lotus, de nieuwe teams niet gemist zullen worden als zij zouden vertrekken.
Aan de Daily Telegraph meldt hij: "Het zou me niks verbazen als één of twee teams het einde van het seizoen niet gaan halen. Ik denk dat er een paar teams in de Formule 1 zitten die hier niks te zoeken hebben."
Ecclestone meldt ook dat een veld van twaalf, en mogelijk dertien, teams niet essentieel vindt en een terugkeer naar tien teams zou de sport ook geen schade toebrengen. "Eigenlijk willen we minimaal tien teams. Lotus is een goede naam en ik zou hen niet kwijt willen. Maar over het algemeen is dit een lastig jaar, want het kost geld om deze (worstelende) teams te behouden. En ze hebben eigenlijk ook geen toegevoegde waarde. Als deze teams er niet meer zijn, dan denk ik niet dat er minder mensen op de tribune zitten, dat er TV's uit staan en dat er geen berichten meer in de kranten verschijnen."
|
|