Door: Relinde Pekkeriet Gepost op: 20-07-2010 |
GP2 |
d'Ambrosio eenmalig vervangen door Grosjean
Aankomend weekend zal Romain Grosjean onze landgenoot Jerome d'Ambrosio vervangen in de GP2. Tot op heden blijven de prestaties van de Belg, ondanks een overwinning in Monaco, achter bij de verwachtingen en zijn management gaat op zoek naar een verklaring hiervoor.
"We willen uitzoeken waarom het potentieel van de d'Ambrosio/DAMS combinatie nog niet tot uiting is gekomen dit seizoen. En omdat er een strikte testlimiet is, heeft Gravity Sport Management deze beslissing genomen", zo luidt de verklaring van Gravity.
Grosjean reed tot halverwege vorig seizoen in de GP2 en was daar in gevecht om de titel. Toen hij de kans kreeg bij het Formule 1 team van Renault in te stappen, deed hij dat, maar met weinig succes en Grosjean zag na een half jaar zijn Formule 1 carriere beëindigd.
"Ik ben blij weer op de GP2 grid te staan", aldus de Zwitser. "Zoals altijd kan ik niet wachten om te mogen rijden en te proberen een zo goed mogelijk resultaat te behalen en daarbij het team te helpen hun problemen op te lossen. Ik denk dat dat de grootste motivatie is voor ons drieën - Jerome, Ho Pin en mijzelf - en ik weet zeker dat we het goed gaan doen."
|