ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Michaël Oosterlinck
Gepost op: 20-07-2010

WRC
Mini kondigt deze week wellicht debuut aan!
Na maanden van speculatie ziet het er naar uit dat Mini in samenwerking met Prodrive deze week zijn debuut in het wereldkampioenschap rally zal aankondigen. Dat meldt alvast het Britse autosportmagazine AUTOSPORT.
De eerste Mini die bestemd is voor het WK is gebaseerd op de Countryman straatversie en Prodrive is al maanden bezig met de voorbereidingen. De BMW 1.6 liter turbomotor is gearriveerd en het testwerk zou binnen nu en enige tijd gaan starten. Technisch directeur David Lapworth klinkt alvast zelfverzekerd.

“Wanneer we starten met het testwerk dan zal dat erg intensief zijn”, aldus Lapworth. “We hebben een goed schema opgesteld voor het testwerk en we zijn tevreden met waar we nu staan.”

Verwacht wordt dat de wagen in Rome zal worden gepresenteerd aan de vooravond van de Rally van Sardinië in mei volgend jaar. Mini zou alvast niet van plan zijn om in het begin van het seizoen al te rijden, dat is namelijk voor later.

De Noor Mads Ostberg zou het grootste deel van het ontwikkelings- en testwerk voor zijn rekening nemen en zou volgend seizoen ook als fabriekspiloot figureren. Ostberg heeft erg goede banden met Prodrive en was eerder ook al actief in WRC en IRC.
Gerelateerde artikelen
Abbring verder met Fred Miclotte naast zich[0]
Nieuwe uitzendgerechtigde voor WRC evenementen[0]
Petter Solberg terug in fabrieksteam[0]
Stoelendans voor 2012 is begonnen[0]
Ford oppermachtig tijdens dag 2[0]
ICE1 racing uitgesloten van WK eindklassering[0]
Tussenstand dag 1 in Australië[0]
Gallery: WRC Rally Duitsland[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Geen
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Narain Karthikeyan
Klasse: Formule 1
Team in de Spotlights
ARC Bratislava
Klasse: FIA GT
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's WRC
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.