Door: Relinde Pekkeriet Gepost op: 14-07-2010 |
Dakar |
Jan Lammers naar Dakar met Ginaf Rally Power
Jan Lammers zal volgend jaar opnieuw deelnemen in de befaamde Dakar Rally. Lammers maakte dit jaar zijn debuut op de vrachtwagen van het Jumbo Rally Team, waar hij Frits van Eerd verving, maar wist toen niet te finishen. In 2011 staat hij voor Ginaf Rally Power aan de start, wederom met een vrachtwagen.
Hier vervangt hij Marcel van Vliet, die een rustpauze ingelast heeft. Vaste coureurs Wuf en Edwin van Ginkel starten gewoon. Wie Lammers als navigator en monteur krijgt, is nog niet bekend.
"Ik heb heel erg genoten van mijn eerste Dakar. Ik ben blij met deze nieuwe kans. Het is mooi om de geleerde lessen in de praktijk te kunnen brengen. Als er geen vervolg op 2010 was gekomen dan was het toch een verhaal zonder einde geweest", liet Lammers weten.
"Ik ben blij dat we na Marcel van Vliet opnieuw een ervaren en sterke rijder in ons team hebben. Ik denk dat Jan en ik veel aan elkaar kunnen hebben. We kunnen er beiden veel voordeel van hebben en dat is goed voor ons team. Ik kijk erg uit naar de samenwerking met Jan Lammers", aldus Wuf van Ginkel.
Teammanager Edwin van Ginkel zegt tenslotte: "Nadat Marcel van Vliet duidelijk maakte te willen stoppen, hebben we verschillende mogelijkheden bekeken. We zijn ontzettend tevreden met deze samenstelling. We hebben alle vertrouwen in de capaciteiten van Jan Lammers. Anders waren we natuurlijk niet met hem in zee gegaan. Jan heeft al enige ervaring in de Dakar Rally. Daarnaast is hij één van de beste coureurs in Nederland. Zijn kennis en uitstraling zijn bovendien goed voor ons team." Foto's: Ginaf Rally Power
|