ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Michaël Oosterlinck
Gepost op: 05-04-2010

Renault Clio Cup
Sheila Verschuur zegeviert in openingsrace
Na wat opnieuw een zeer mooie wedstrijd werd in de Dutch Renault Clio Cup heeft Sheila Verschuur de openingsrace van het kampioenschap 2010 gewonnen. Na 45 minuten racen won ze het voor ervaren rot Michael Bleekemolen en de kampioene van vorig jaar Sandra Van der Sloot.
Pim van Riet, die de snelste tijd had gerealiseerd tijdens de kwalificaties, kwam niet ver en kwam na 11 van de in totaal 23 afgewerkte ronden in de grindbak terecht. Ook Ruud Steenmetz en Marcel Duits kwamen niet ver en moesten halverwege de race de strijd staken.

Vooraan kwam Rene Steenmetz als leider de pits in met een jagende Michael Bleekemolen achter zich aan. Beide tenoren kwamen tegelijk de pits binnengereden voor een stop die precies een minuut moet duren. Het was echter Sheila Verschuur die in haar Clio aan de leiding lag na de pitstops, voor Michael Bleekemolen.

Sandra Van der Sloot, de kampioene van vorig jaar, moest na een slechte kwalificatiesessie als twaalfde van start, maar beleefde een prachtige wedstrijd waarin ze nog negen plaatsen wist te winnen en zodoende als derde over de finish kwam. Van der Sloot is vastberaden haar titel van vorig jaar te verdedigen en ondanks een moeilijke kwalificatiesessie wist ze de schade tijdens de eerste manche meer dan te beperken. Verschuur won voor Bleekemolen, Van der Sloot, Steenmets en Addie van de Ven.
Foto's: www.clio-cup.nl
Gerelateerde artikelen
Duits en van de Ven verdelen de punten in Zandvoort[0]
Addie van de Ven houdt kampioene af in race twee[0]
Mooie overwinning voor Marcel Duits[0]
Gewijzigde uitslag: Addie van de Ven teruggezet naar drie[0]
Van de Ven wint, Verschuur leidt kampioenschap[0]
Renault Clio Cup opnieuw in Dutch Power Pack[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Pim van Riet
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Narain Karthikeyan
Klasse: Formule 1
Team in de Spotlights
ARC Bratislava
Klasse: FIA GT
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's Renault Clio Cup
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.