|
Door: Relinde Pekkeriet Gepost op: 23-03-2010 |
FIA GT |
Clivio Piccione maakt overstap naar sportwagens
Ongetwijfeld stond een overstap naar sportwagens niet in de planning bij Clivio Piccione. De Monegask, die vorig jaar zijn debuut maakte in de A1GP, hoopte dit seizoen weer aan de start te kunnen verschijnen met zijn eigen team, maar vanwege financiële problemen bij de A1GP organisatie verdwenen deze plannen in de ijskast en moest Piccione overstappen op plan B.
In plaats daarvan maakt Piccione nu de overstap naar de FIA GT. Hij heeft nog geprobeerd om met zijn eigen team de overstap te maken, maar dat lukte niet. Een deal tussen Team Monaco en het Hexis Aston Martin team liep ook spaak, maar toch rijdt de Monegask voor Hexis.
"Ik ontmoette Hexis baas Philippe Dumas een paar maanden terug toen ik hoorde van het nieuwe FIA GT1 kampioenschap", verklaart
Piccione. "We kregen toen het idee om een samenwerking op te starten tussen Hexis AMR en Team Monaco, maar we kregen de financiën niet bij elkaar en de deal liep spaak. Ondanks alles heb ik altijd een goede relatie behouden met Philippe en ik heb interesse getoond om alsnog voor hem te racen. Het racen met sportwagens is nieuw voor mij, maar ik heb er vertrouwen in en Hexis heeft vertrouwen in mij."
Wie de teamgenoot van Piccione wordt, is nog niet bekend. Hexis maakte eerder wel bekend ook met Jean-Denis Deletraz en Frederic Makowiecki aan de start te verschijnen.
|
|