ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Wieger van den Bos
Gepost op: 23-03-2010

IndyCar Series
Doornbos acht kans groot voor deelname aan Indy 500
De Nederlander Robert Doornbos keert dit seizoen terug in de Superleague Formula voor alle twaalf weekenden. Hij was al eerder in onderhandeling met PSV voor zijn rentree in de autosportklasse die gelieerd is aan voetbalclubs.
Met het Eindhovense team, onder leiding van Jan Lammers, kon echter geen overeenstemming bereikt worden.

Jan Lammers: "Robert is niet meer op het niveau bezig waar hij ooit heeft gezeten. Hij heeft een kleine terugval gehad. Bij een terugkeer in de topsport is het ontzettend moeilijk om die opwaartse lijn, die thermiek, weer te vinden."

Doornbos kwam in 2008 nog uit voor AC Milan en reed vorig jaar nog in de IndyCar Series. Hier kon hij echter geen nieuw contract afdwingen.

Doornbos: "IndyCar is op dit moment heel moeilijk in verband met de crisis. Teamsponsor McDonald's is afgehaakt en ook enkele van mijn persoonlijke geldschieters. Op dit moment is het ontzettend moeilijk om een stoeltje te vinden. De deur naar Amerika en de IndyCar Series staat nog op een flinke kier. De contacten zijn er. Het gaat hierbij vooral om de 'driehoek': rijder - sponsor - team."

Over zijn mogelijke return in een IndyCar race dit jaar: "De Indy 500 blijft de grootste race op aarde. Dat spektakel wil ik nog een keer meemaken. De kans is groot dat ik daar wel aan mee doe dit jaar. Ik wil sowieso weer fulltime IndyCar gaan racen in 2011 en 2012. Ik wil doorgaan waar ik mee gefinisht ben en dat is succesvol zijn in Amerika."
Gerelateerde artikelen
Chevrolet Corvette ZR1 pace car voor de Indy 500[0]
Dario Franchitti wint opnieuw in Milwaukee[0]
Will Power pakt eerste Oval-zege in Texas[0]
Video: Bloedstollend slot van de Indy 500[0]
Splash & Dash houdt Baguette van Indy 500-zege![0]
Will Power viert overwinning dag later dan gepland[0]
Eerste overwinning voor Mike Conway[0]
Overwinning voor Will Power in Barber[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Jan Lammers
Robert Doornbos
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Gary Paffett
Klasse: DTM
Team in de Spotlights
P1 Motorsport
Klasse: Formule Renault 3.5
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's IndyCar Series
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 1

Stefan
Geplaatst op 23 maart 2010 om 13:21
Die reactie van Lammers was voornamelijk een antwoord op de vraag of de Nederlandse autosport in een dipje zit en hoe dat zit met Doornbos. Maar de rijderskeuze zal voornamelijk met geld te maken hebben gehad denk ik.