ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Michaël Oosterlinck
Gepost op: 24-02-2010

Belgische Rally
Melissa Debackere dan toch present in BK 2010
Melissa Debackere verschijnt zaterdag dan toch aan de start van de Haspengouw rally. Meer nog, de West-Vlaamse werkt dit jaar het volledig kampioenschap af en doet een gooi naar de titel.
“Afgelopen weekend zat ik in zak en as nadat mijn vorige sponsor afhaakte,” aldus Melissa Debackere. “Al snel raakte ik aan de praat met Wim Soenens en maandagavond hadden we een akkoord. Stock-Depot, één van de bedrijven van Wim Soenens, geeft me de kans om het volledige kampioenschap af te werken. Ik start opnieuw met mijn vertrouwde Toyota Corolla WRC. Dat is niet meteen de snelste maar wel een zeer betrouwbare wagen die ik door en door ken. Mijn co-rijder wordt Bruno Brissart. Ik sta te popelen om zaterdag opnieuw aan de start van een rally te verschijnen. De voorbije weken waren niet de meest makkelijke, de onzekerheid was groot maar de opluchting nu is zo mogelijk nog groter!”

De 25 jarige Debackere pakte de voorbije jaren telkens nipt naast de titel. “In 2008 eindigde ik tweede en in 2009 derde. Telkens deed ik tot de laatste wedstrijd mee voor de titel, een fantastisch gevoel. Dit jaar mik ik opnieuw op de titel. In zeven wedstrijden start ik met de Toyota Corolla WRC. In de rally van Ieper start ik met een andere wagen maar een beslissing is daaromtrent nog niet genomen. Alles is de voorbije dagen in een stroomversnelling gekomen, maar het project van Ieper is nog niet concreet. Ik ben Wim Soenens van Stock-Depot en Kizz Me, mijn trouwe sponsor, zeer dankbaar voor deze kans.”

Het deelnemersveld in de Haspengouw rally is niet van de poes, maar dat schrikt Melissa Debackere niet af. “Patrick Snijers en Pieter Tsjoen zijn de twee grote favorieten voor de eindzege, enkele snelle Nederlanders beschouw ik als outsider. Zelf mik ik op het podium.”

Wim Soenens is verheugd om naast Patrick Snijers een tweede rijder in zijn team te hebben die voluit gaat voor de titel. “Het zou jammer geweest zijn, had Melissa dit seizoen niet kunnen rijden. Zij is een jonge dynamische vrouw met veel talent en boordevol met plannen. Haar profiel komt perfect overeen met Stock-Depot, een meubelzaak dat zich op een jong en dynamisch publiek richt. Momenteel hebben we vier winkels, binnenkort openen we een vijfde winkel en de eerste in Limburg, meerbepaald in Genk. Geko steunt Patrick Snijers in zijn jacht op een achste titel, Stock-Depot steunt Melissa Debackere op zoek naar haar eerste titel. Ik ben blij dat ik mee mag bouwen aan het succes van de rallysport.”
Bron: Persbericht
Foto's: RACB
Gerelateerde artikelen
Sezoens Rally gestaakt naar dodelijk ongeval [0]
Patrick Snijers klaar voor Bocholt.[0]
Nieuwe uitdaging voor Jonas Langenakens[0]
Jonas met Geert Beauprez naar Bocholt in Peugeot 207 S2000...[0]
Nieuwe livery voor equipe Biesheuvel / Schillemans in Boch...[0]
Autosport Company met Subaru WRC S7 naar Sezoensrally[0]
Tsjoen met een Skoda van Wevers Sport in Ieper[0]
Positief gevoel voor Rally Team Brabant na Rally van Wallo...[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Geen
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Jonathan Hirschi
Klasse: Renault Megane
Team in de Spotlights
Williams F1 Team
Klasse: Formule 1
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's Belgische Rally
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.