ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Michaël Oosterlinck
Gepost op: 22-02-2010

Formule 3
Jaafar bij Carlin in Britse Formule 3
Jazeman Jaafar zal komend seizoen voor Carlin Motorsport uitkomen in het British F3 Championship. Jaafar kwam tot vorig jaar uit in de Formula BMW Europe en zet nu dus een stap op de autosportladder.
De 17-jarige Maleisiër, die gesteund wordt door oliebedrijf Petronas, mag het als gevolg van zijn goede resultaten in de Formule BMW een seizoen gaan proberen in de Britse Formule 3 en kan terecht bij Carlin Motorsport. Podiums in Barcelona en Valencia waren voor Jaafar de beste resultaten in zijn laatste seizoen in de Formule BMW.

Carlin, Het meest succesvolle team uit de geschiedenis van het British F3 Championship, won vorig seizoen zeven wedstrijden en gaat vanaf april in Oulton Park op zoek naar de titel.

Beide partijen zijn uiteraard uiterst tevreden over de samenwerking. Jaafar: "Ik ben blij dat ik dit seizoen met Carlin mag racen. Ik ken Trevor (Carlin, teambaas nvdr.) al een paar jaar en met hem racen in de Formule 3 is een echte droom. Ik bedank ook Petronas voor de kans die het bedrijf me geeft om verder te groeien in de autosport." Teambaas Trevor Carlin: "Jazeman is een jong talent en een rijder die we al een tijdje volgen. We zijn blij dat hij samen met Petronas vertrouwen geeft aan ons team."

Komende woendag en donderdag kan Jaafar testen met de Formule 3 van Carlin Motorsport in Snetterton.
Gerelateerde artikelen
Quasi perfect openingsweekend voor Jordi Weckx in ATS F3 T...[0]
geslaagd weekend voor Vanthoor in Nürburg[0]
Tijdschema Masters of Formula 3 Zandvoort[0]
Twee overwinningen en een opgave voor Merhi[0]
Wittmann viert in de straten van Pau[0]
Matige prestatie van Vanthoor in Zandvoort[0]
Gemengde resultaten voor Vanthoor, Merhi domineert[0]
Gemengde gevoelens bij Sam Dejonghe ondanks twee podia[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Geen
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Jonathan Hirschi
Klasse: Renault Megane
Team in de Spotlights
Williams F1 Team
Klasse: Formule 1
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's Formule 3
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.