ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Wieger van den Bos
Gepost op: 03-02-2010

IndyCar Series
Dreyer & Reinbold Racing kiest voor Brits duo Wilson en Conway
Justin Wilson zal in zijn 3e seizoen van de IZOD IndyCar Series uitkomen voor Dreyer & Reinbold Racing. Wilson blijft hierbij wel rijden in de bekende kleuren van Z-Line Designs. Zij blijven overigens ook sponsor van de #22 wagen van Wilson. Dit werd gisteren bekend gemaakt.

Wilson krijgt bij DRR landgenoot Mike Conway aan zijn zijde. Conway reed vorig seizoen ook al voor het team. Hij zal dit seizoen gaan rijden in de #24 Dad’s Root Beer/Roll Coater.
Justin Wilson tegenover Autosportnieuws.be: “Ik ben ontzettend blij dat ik dit jaar mag rijden voor Dreyer & Reinbold Racing. Ik ben er van overtuigd dat het een geweldig team is en sta ook volledig achter de ingeslagen weg van DRR. Ze hebben de afgelopen winter veel werk verricht wat er hoopgevend uit ziet. Ik denk dat we als team zeer competitief kunnen zijn en enkele races kunnen winnen. Het klinkt misschien overdreven, maar mijn doel is om het kampioenschap te winnen. Ook vind ik het fijn dat Z-Line Designs, waar ik nu al weer het tweede jaar mee in ga, de samenwerking met DRR heeft gekozen. Het geeft allemaal een zeer goed gevoel.”
Dennis Reinbold mede-eigenaar van DRR: “We verheugen ons op de samenwerking tussen Mike en Justin. Het zijn beide zeer getalenteerde rijders. We hebben de afgelopen tijd gewerkt aan een aantal productieve en succesvolle veranderingen. Het team is nog steeds in ontwikkeling. Ik heb het gevoel dat Dreyer & Reinbold Racing straks met de besten mee kan komen."

Deze mening is ook mede-eigenaar Robbie Buhl toegedaan: “Ik kan niet wachten op het komende seizoen. We hebben een doel voor ogen en ik denk dat dit, mede gezien onze ontwikkeling van de afgelopen periode, de sterkste fase is van onze positionering binnen de IZOD Series. Ook hebben, naast Z-Line, de overige sponsors ons niet laten zitten. Dat zegt genoeg over het vertrouwen in ons team en de coureurs.”
Ook Jim Sexton, CEO en oprichter van Z-Line Designs, kijkt uit naar de samenwerking met DRR in het komende seizoen. “Ik kan Justin niet genoeg bedanken voor zijn keuze om opnieuw met ons in zee te gaan. Met Justin in de Z-Line Designs/Dreyer & Reinbold Racing IndyCar heb ik er dit jaar zeer veel vertrouwen in.”

Doordat Wilson zijn sponsor heeft meegenomen, zit zijn vorige team, Dale Coyne Racing, nu zonder belangrijke geldschieter.

Wilson zal de #22 Z-Line Designs wagen voor het eerst besturen op 24 en 25 februari, tijdens de open test op het Barber Motorsports Park in Birmingham, Alabama.
Foto's: Steve Snoddy en Ron McQueeney IndyCar.com
Gerelateerde artikelen
Chevrolet Corvette ZR1 pace car voor de Indy 500[0]
Dario Franchitti wint opnieuw in Milwaukee[0]
Will Power pakt eerste Oval-zege in Texas[0]
Video: Bloedstollend slot van de Indy 500[0]
Splash & Dash houdt Baguette van Indy 500-zege![0]
Will Power viert overwinning dag later dan gepland[0]
Eerste overwinning voor Mike Conway[0]
Overwinning voor Will Power in Barber[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Justin Wilson
Mike Conway
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Jonathan Hirschi
Klasse: Renault Megane
Team in de Spotlights
Williams F1 Team
Klasse: Formule 1
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's IndyCar Series
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.