Door: Michaël Oosterlinck Gepost op: 14-01-2010 |
Dakar |
Etappe 12: Nummer 56 voor Chagin
Vladimir Chagin was vandaag de snelste tijdens de twaalfde etappe voor de trucks in deze Dakar. Chagin pakte zo zijn 56ste dagzege uit zijn carrière, zijn negende in deze uitgave.
Het live Iritrack systeem wilde vandaag niet echt meewerken en lang kregen we Vladimir Chagin niet door. Ook toen deze na 334 kilometer op 25 minuten doorkwam, was duidelijk dat er iets niet in orde was met de live resultaten.
Chagin
Het was namelijk Vladimir Chagin die na 363 kilometer als snelste doorkwam voor Kabirov. Uiteindelijk won Chagin ook deze etappe met een bonus van 1 uur en 20 minuten op Firdaus Kabirov.
Kabirov heeft in de tussenstand nu een achterstand van 1 uur en 13 minuten op zijn Kamaz-teamgenoot Chagin, die stilaan zeker is van de zege in deze Dakar.
Opgave Adua
Het nieuws van vandaag is echter de opgave van Joseh Adua. De Fransman crashte met de Ginaf van Team De Rooy en moest jammer genoeg de rally verlaten. Foto's: www.kamazmaster.ru
|