Door: Michaël Oosterlinck Gepost op: 19-12-2009 |
Formule 2 |
Bailly volgend seizoen in F2 met dank aan RACB!
Benjamin Bailly mag dankzij de steun van de Belgische autosportfederatie RACB van start in de tweede jaargang van de Formule 2. Bailly maakt deel uit van het RACB National Team en mag die kleuren volgend seizoen verdedigen.
Bailly werd afgelopen seizoen kampioen in de Formul'Academy Euro Series en maakte duidelijk indruk. Op de dubbele Formule 2 testdagen in Valencia en Portimão maakte de 19-jarige Belg indruk en veroverde hij dus een zitje bij het RACB National Team.
Bailly werd gisteren in alle eer voorgesteld met zijn nieuwe auto, die overigens is uitgerust met een prachtig design, op de verkiezing van Rijder van het jaar, gewonnen door Bertrand Baguette.  Geoffroy Theunis, voorzitter van de RACB, klinkt uiterst tevreden.
"Wij zijn verheugd dat wij met Benjamin Bailly in 2010 verder gaan," aldus Theunis op de website van de RACB. "Hij domineerde de Formul’Academy Euro Series door zes van de veertien wedstrijden achter zijn naam te schrijven. Het was voor ons niet meer dan logisch dat wij verder zouden investeren in zulke beloften."
Dankzij deze mogelijkheid zien we Benjamin Bailly volgend seizoen onder meer aan het werk midden juni in Zolder, in het voorprogramma van de WTCC. Afgelopen seizoen won Andy Soucek dit kampioenschap en in de wetenschap dat hij begin deze maand bovenaan stond in een Formule 1-test in Jerez, biedt de Formule 2 ook voor Bailly een uitstekende kans.
Het Formule 2 seizoen start in het weekend van 16 tot 18 april op het circuit van Silverstone. Foto's: RACB
|