Door: Michaël Oosterlinck Gepost op: 17-12-2009 |
GP2 |
Chilton en Leimer naar Ocean Racing
Max Chilton en Fabio Leimer rijden komend seizoen voor Ocean Racing Technology in de GP2 Series. Dat nieuws werd afgelopen dinsdag bekend gemaakt.
Leimer domineerde het afgelopen seizoen de International Formula Master met Jenzer Motorsport en mag zijn kunnen nu bewijzen in GP2 bij het team van WTCC-piloot Tiago Monteiro en Jose Guedes. De 20-jarige Zwitser won afgelopen seizoen zeven races in IFM en behaalde daar ook nog eens zes keer de pole.
"Ondanks dat ik mijn eerste seizoen aan ga in deze serie, denk ik dat ik hoog kan eindigen. Ik moet goede races rijden en wil podiums behalen en wie weet zelfs winnen." aldus Leimer.
Leimer was in oktober al actief voor het team tijdens de opener van de GP2 Asia Series in Abu Dhabi.
Ook Max Chilton komt volgend seizoen uit voor Ocean Racing Technology. Afgelopen seizoen werd de 18-jarige Brit nog vierde in het Britse F3 kampioenschap. Daar was hij drie seizoenen actief en het werd tijd voor iets anders.
"Ik ben blij om het team van Ocean Racing Technology te vervoegen," aldus Chilton. "Het is een zeer groot team en ik wil zo snel mogelijk goede resultaten neerzetten, wat met zo een team zeker moet lukken." Foto's: www.formulamaster.net
|