ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Ids Vlasma
Gepost op: 09-09-2009

Dakar
Kabirov aan kop na pech van Chagin
Dakarwinnaar Fiirdaus Kabirov heeft in de langste etappe van de rally de leiding overgenomen in de Silk Way Rally. Vladimir Chagin was op weg zijn voorsprong uit te breiden, maar een kapotte vooras vlak voor de finish zorgde echter voor grote vertraging. Dankzij snelle servicehulp van Aydar Mardeev kon hij toch de fisnh bereiken. Het kost hem wel drie uur achterstand.

Gerard de Rooy kreeg opnieuw met een klapband te maken, nu aan de achterkant. Er is aanzienlijke schade aangericht, onder meer aan de schokbrekers, een gat in de laadvloer en de verlichtingsunit. Ales Loprais profiteerde van de pech van Gerard de Rooy en Vladimir Chagin. Hij finishte op een nette tweede plaats op veertien minuten en stijgt naar de derde plaats algemeen.
Na dagzeges van Al Attiyah en Sainz, was het nu Giniel de Villiers die de zege op eiste, al zat Nasser al Attiyah hem met zeven seconden vlak op de hielen. Carlos Sainz moest ruim vier minuten toegeven en staat nu op zes minuten achterstand. Christian Laveille moest opgeven met een kapotte transmissie. Het is nu Mathias Kahle in de Honda buggy, van Fast & Speed, die de best van de rest is. Zijn achterstand bedraagt al bijna twee uur.
Gerelateerde artikelen
Afraja Team zorgt voor een geslaagde dag![0]
Erik van Loon weer samen met Marc Wams naar Dakar 2013![0]
Tim Coronel onthult electric Dakar Buggy[0]
Tim Coronel finisht in Le Dakar 2011[0]
Koen Wauters en Tom De Leeuw eindigen in top 20[0]
Rit 13: Chagin en Kamaz triomferen[0]
Rit 13: Eindzege voor Nasser Al-Attiyah![0]
Rit 13: Vreugde bij Coma en Verhoeven, drama voor Chaleco![0]
Gerelateerde profielen
Personen
Geen
Teams
Geen
Rijder in de Spotlights
Jonathan Hirschi
Klasse: Renault Megane
Team in de Spotlights
Williams F1 Team
Klasse: Formule 1
Bladwijzers
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Foto's Dakar
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.