|
Door: Jordy Stuivenberg Gepost op: 31-12-2008 |
DTM |
Green: "Het hele seizoen meestrijden om de titel"
De Brit Jamie Green wil aankomend seizoen gaan strijden om de titel in de DTM. Afgelopen seizoen presteerde hij al erg sterk, maar in de laatste drie races van het seizoen kon hij niet mee komen in de strijd om het kampioenschap.
Hij stond met nog maar drie races te gaan gelijk in punten met Paul di Resta, maar scoorde in de twee volgende races niet meer dan een schamel puntje.
Volgend jaar verwacht hij een beter seizoen, met een titel in het vooruitzicht. Wel zou Mercedes volgens Green beter aan het seizoen moeten beginnen, omdat Audi 2008 met een grote voorsprong begon.
"In de DTM heb ik bijna al mijn doelen al behaald," vertelde Green tegenover Autosport.com. "Ik heb races gewonnen, pole positions gepakt en constant in de punten gereden. Het enige dat nog in dit rijtje ontbreekt is het kampioenschap.
"Ik heb altijd goed gepresteerd bij Mercedes, maar nog niet tot het einde van het seizoen kunnen vechten om het kampioenschap. Tot Barcelona maakte ik nog kans op de titel, maar daarna verging het me een stuk minder. Dit jaar mag dat niet gebeuren, ik wil het hele jaar strijdbaar zijn."
|
|