ADVERTENTIES
Klik hier
voor het overzicht







Hier adverteren?
Neem contact op
VACATURES

Op zeer korte termijn zijn wij op zoek naar een:

- Editor dakar
- Editor nationale autosport
STATS VAN DE WEEK

Formule 1 - Aantal gescoorde punten sinds 1950

Teams Aantal punten
Tyrell 739.0
Benetton 870.5
Red Bull 1205.5
Renault 1305.0
Lotus 1386.0
Williams 2678.0
McLaren 4298.5
Ferrari 5435.3


Mede mogelijk gemaakt door:
Door: Nelson Piquet Jr.
Gepost op: 28-12-2008

Columns
Nelson Piquet Jr.
Het is nu meer dan een maand geleden dat het Formule 1 seizoen eindigde in Brazilië, maar ik ben niet gestopt! Ik ben erg druk geweest met dingen voor ING Renault en evenementen in Brazilië. Het grootste nieuws in november was voor mij natuurlijk de verlenging van mijn contract voor 2009 met het ING Renault F1 Team. Ik had een moeilijk debuut jaar en ik ben erg blij dat ik de kans heb om volgend jaar opnieuw voor ze te rijden. Ik heb heel veel geleerd in mijn eerste seizoen en ik zal deze ervaring volgend jaar goed gebruiken. Het team heeft mij erg veel ondersteuning gegeven en ze hebben vertrouwen in mij voor de toekomst. Ik ben nu zo blij over 2009!
Direct na de bevestiging ging in naar New Delhi in India om samen met het team een demonstratie te geven met de R27 voor 120.000 fans als onderdeel van de Renault Roadshow. Het was de eerste keer dat ik India heb bezocht en ik was verbaasd over het enthousiasme van de fans.

Ik was maar 24 uur in India omdat ik direct terug moest naar Brazilië voor de 500 Mijl van Granja Viana, een kart race in Brazilië. Het is een groot evenement en ik reed met mijn eigen team, het Oi Piquet Sports Team. Het is een erg leuke race en ik had de kans om te rijden met een aantal erg goede Braziliaanse vrienden. We zijn dit jaar op het podium geëindigd, namelijk als tweede na 644 ronden. Het is altijd een erg competitieve race, maar het team reed erg goed en we bereikte een uitstekend resultaat.

Vanuit Brazilië ging ik terug naar europa voor een drukke week waarbij ik moest testen in Barcelona en waarbij ik aanwezig was bij twee promotie evenementen eerst in Frankrijk en daarna in Griekenland. We zijn nog maar aan het begin van de winter test maar het is goed om een idee te krijgen hoe dingen volgend jaar anders zullen gaan als de auto’s erg verschillend zullen zijn.

Na een paar dagen in Amsterdam om daar mijn familie te bezoeken ben ik terug gegaan naar Brazilië voor de laatste Renault Roadshow in São Paulo. Het was echt heel speciaal om dit evenement te kunnen doen in mijn thuisland en ik was in staat om een leuke demonstratie te geven zonder de normale druk van een raceweekend. De sfeer was geweldig en we hadden meer dan 100.000 fans langs het circuit. Ik kon een aantal burn-outs en donuts doen, waardoor het publiek altijd erg enthousiast wordt. Het gaf de fans de kans om onze sport van dichtbij te zien en te horen.

Ik heb nog 1 test in Jerez en een aantal bezoeken aan de fabriek voor kerstmis en ik heb wat vrije tijd gepland voordat we opnieuw beginnen met testen in januari.

Nelson Piquet Jr.
Bron: In samenwerking met de officiële Nelson Piquet fanclub
Gerelateerde artikelen
Anthony Kumpen[0]
Anthony Kumpen[0]
Stoffel Vandoorne[0]
Anthony Kumpen[1]
Anthony Kumpen[0]
Anthony Kumpen[0]
Freddy Loix[0]
Jeroen Slaghekke[0]
Gerelateerde profielen
Personen
Nelson Piquet
Teams
Renault F1
Rijder in de Spotlights
Narain Karthikeyan
Klasse: Formule 1
Team in de Spotlights
ARC Bratislava
Klasse: FIA GT
Reacties op dit artikel | Laatste nieuws | Laatste foto's
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn, inloggen.

Nog geen account? Registreer je dan direct!


Aantal reacties: 0

Er zijn nog geen reacties op dit artikel geplaatst.